+420 775 974 643 Sochyodmarka@gmail.com

OSOBNÍ TALISMAN

Probudíme tvou unikátní esenci a otiskni ji do osobního talismanu.

Ať tě životem provází zdrojová inspirace. Ať jsi světlem a majákem pro své blízké a tím i pro celý svět. Toto ze srdce přeji nám všem. 

Jak to bude probíhat?

 1. Naladění: Prostřednictvím krátke (15-20min) vedené vizualizace se naladíme na zdrojovou esenci. Je to stav, který dobře znáte z dětství.. z doby kdy vás netížily starosti a inspirace vámi volně proudila a vy jste věděli že je vše v pořádku, přesně takové jaké to právě je. Nebylo kam spěchat, protože jste se cítili skvěle. A v hlavě ještě nestrašily podmínky, které musíte splnit abyste se mohli cítit skvěle.
  .
 2. kresba konceptu: Po vizualizaci nám inspirace vychází přímo ze srdce a je snadné ji zachytit v jednoduché formě, která se bude vylupovat v průběhu tvorby.

 3. Výběr materiálu:   Vyberete si svůj kousek dřeva. Nemusíte se bát, že nebudete vědět který, ten kousek kterého si všimnete je ten pravý 😉. Nemůžete udělat chybu. Prostě si začnete hrát. Dřevo i kameny mám, ale pokud máte nějaký váš oblíbený kousek, vemte si ho sebou a můžeme jej použít.
  .
 4. Samotná tvorba: S výrobou vám pomůžu, celým procesem tvorby vás provedu. Pokud jste nikdy v ruce dláto nedrželi, nevadí, nemusíte se bát, společně to zvládneme😉.
  .
 5. Kvalita zpracování: V tomto základním workshopu zvládneme jednoduchou formu spracování, která však dokonale plní účel talismanu. Dál už záleží na vás jak moc si chcete talisman vymazlit.- Můžete si na něm pokračovat sami bez mé pomoci. v takovém případě vám rád vypůjčím nastroje a udělám prostor v dílně. Tato varianta vás bude stát 300Kč/h

  – Pokud budeme pokračovat spolu, tak si objednáte další 4hodinový úsek v hodnotě 6000kč a takto se můžeme dostat až na kvalitu mnou dělaných talismanů, které tvořím z vlastní inspirace.

Společně strávíme 4-5 hodin. (což je základní doba, ve které se naladíme na zdroj a otiskneme jej do jednodužší formy.)

Cena: 6000 Kč pro jednoho
         9000 Kč když chcete přijít ve dvou
Rezervační záloha 3000Kč se platí po domluvení termínu. Doplatek se řeší na místě po absolvování workshopu v hotovosti nebo převodem.

Kapacita: max. 2 lidé

Dárkový poukaz:
Chcete-li obdarovat tímto zážitkem někoho blízkého, Napište mi a já vam po dohodě zašlu dárkový poukaz k vytištění.

Místo: OLOMOUCKÁ DÍLNA, Rooseveltova 472/79, Olomouc

kontakt: sochyodmarka@gmail.com  , +420 775 974 643