+420 775 974 643 Sochyodmarka@gmail.com

OBRAZY SOCH

Vítám vás na stránce zářičů vytvořených z mých soch.

Už dlouho jsem přemýšlel jak dostat svoje sochy ke všem, kteří po nich touží. Vždy když ke mě nějaká bytost přijde a já ji vetnu do kmene, je její dosah velmi omezený. A tak jsem se rozhodl jejich energii, sílu a poselství dostat do světa. Třeba i k vám.

Stále je pro mě ale velmi důležité zachovávat unikátnost a osobní setkávání. Proto ke každému zářiči náleží i osobní setkání, iniciace, potkání, čas spolu.

Můžete si vybrat ze dvou variant. Buď si obraz vyzvednete v Olomouci a setkáme se osobně. Nebo, pokud vám to třeba vzdálenost nedovoluje, si můžete zářič nechat poslat na svoji adresu a setkání uskutečníme online. V takovém případě zadejte adresu do formuláře.

Jak Postupovat

1. Vyberte si obraz z níže uvedených. Klepněte na vybraný obraz a zobrazí se jeho název.
2. Ve formuláři vyberte velikost která vám vyhovuje.
3. Vyplňte osobní údaje. V sekci DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE, vyberte ze seznamu jméno obrazu, číslo obrazu a způsob předání.
4. Pokud se vám nehodí osobní předání. Zašlu vám obraz, rovnou na vaši adresu  a setkání proběhne online.
5. Po zaplacení vás kontaktuji přes e-mail nebo telefonicky a dořešíme detaily předání. Pokud nezareáguji do jednoho dne, ozvěte se mi.

Další Možnosti

V případě, že se chcete před koupi obrazu propojit s jejích esenci a pochopit proč vás konkrétní socha tak silně přitahuje, připravil jsem pro vás osobní potkání zaměřené právě na to. V případě zájmu mi napište nebo rovnou zavolejte. 

Pokud byste chtěli plátny vyzdobit jaký koliv větší prostor nebo byste potřebovali jinou velikost obrazu, napište mi na

obrazyodmarka@gmail.com
nebo rovnou zavolejte: +420 775 974 643

Těším se na setkání, Marek

GEADRIEL

“Dar, který ti přináším, vrhá světlo, kde byl stín.”

K vytvoření tohoto díla mě inspirovalo subtilní setkání s bytostí, jménem GEADRIEL, původem z galaxie SIRIUS. Pomohla mi vzpomenout si a předala žezlo pevnosti a odpovědnosti. Když jej svírám v dlaních, pevně stojím ve svém středu a zodpovědnost za mé činy mi dává křídla. Nedávno mě opět navštívila, když majitelce spadla v silném větru a zlomila si křídlo. Opravil jsem ji křídlo a zhotovil stabilní základnu. Když jsme se jí ptali jak tuto situaci vnímala ona? řekla nám, že bylo potřeba znovu se mi dostat do rukou. Přez provedené opravy přidala k pevnosti a odpovědnosti, ještě laskavost… vše mi krásně zapadlo a pokud tě tato bytost přitahuje, tak víš o čem tady mluvím. Víc si řekneme osobně.

DOMA NA ZEMI

K vytvoření této sochy mě inspirovala má nedávno probuzená láska k zemi. Uvědomil jsem si, že může být mým domovem, stejně jako hvězdy. Že si domov nosím v srdci a že jsem si zvolil být DOMA NA ZEMI…