+420 775 974 643 Sochyodmarka@gmail.com

OBRAZY SOCH

Vítám vás na stránce zářičů vytvořených z mých soch.

Už dlouho jsem přemýšlel jak dostat svoje sochy ke všem, kteří po nich touží. Vždy když ke mě nějaká bytost přijde a já ji vetnu do kmene, je její dosah velmi omezený. A tak jsem se rozhodl jejich energii, sílu a poselství dostat do světa. Třeba i k vám.

Stále je pro mě ale velmi důležité zachovávat unikátnost a osobní setkávání. Proto ke každému zářiči náleží i osobní setkání, iniciace, potkání, čas spolu.

Můžete si vybrat ze dvou variant. Buď si obraz vyzvednete v Olomouci a setkáme se osobně. Nebo, pokud vám to třeba vzdálenost nedovoluje, si můžete zářič nechat poslat na svoji adresu a setkání uskutečníme online. V takovém případě zadejte adresu do formuláře.

Pokud byste chtěli plátny vyzdobit jakýkoliv větší prostor nebo byste potřebovali jinou velikost obrazu, napište mi na obrazyodmarka@gmail.com

Těším se na setkání, Marek

GEADRIEL

“Dar, který ti přináším, vrhá světlo, kde byl stín.”

K vytvoření tohoto díla mě inspirovalo subtilní setkání s bytostí, jménem GEADRIEL, původem z galaxie SIRIUS. Pomohla mi vzpomenout si a předala žezlo pevnosti. Když jej svírám v dlaních, pevně stojím ve svém středu a zodpovědnost za mé činy mi dává křídla.

DOMA NA ZEMI

K vytvoření této sochy mě inspirovala má nedávno probuzená láska k zemi. Uvědomil jsem si, že může být mým domovem, stejně jako hvězdy. Že si domov nosím v srdci a že jsem si zvolil být DOMA NA ZEMI…