+420 775 974 643 Sochyodmarka@gmail.com

PROJEKT ŽIVA – PUTOVNÍ TALISMAN

Pro maminky, které chtějí prožít svůj porod tím nejkrásnějším způsobem.

O PROJEKTU

 

Inspirace vytvořit sochu Živy se zrodila v den, kdy mi kamarádka vyprávěla o svém orgasmickém porodu. Byl jsem jejím vyprávěním tak fascinován, že jsem se rozhodl vytvořit sochu, která by ženy podporovala v zažívání okamžiku zrození tím nejkrásnějším způsobem.

Milá nastávající maminko,

tato socha je darem. Darem opory, darem důvěry ve tvojí moudrost a sílu. Ať tě inspiruje k prožití porodu přesně takovým způsobem, jakým sama chceš. Po jakém tvoje srdce touží. Vím, že někdy jsou před porodem těžké momenty, kdy se stane, že šepot tvojí duše přehluší všeobecná doporučení nebo pravidla. Proto bude ve tvojí blízkosti Živa, aby ti pomohla se opět rozpomenout, naslouchat moudrosti těla a volání tvého srdce. Ať už jsou tvoje touhy jakékoliv. Živa není nabádáním k domácímu porodu. Živa je láskyplnou oporou, ať už se rozhodneš zrození zažít v jakémkoliv prostředí. Místo není důležité. Důležité je, jak se budeš cítit. Záměrem, který jsem do Živy vložil,  je pomoci ti naladit se na nejlepší možný způsob porodu už od doby, kdy budeš mít sochu doma. Bývají to většinou dva týdny před termínem porodu. Při samotném porodu můžeš nechat sochu doma. Bude na tebe celou dobu napojená. Ať je pro tebe zázrak zrození tím nekrásnějším a nejradostnějším zážitkem ve tvém životě. Děkuji ti za něj.

S láskou a respektem k tvojí moudrosti, síle a lásce
Marek

JAK SI MOHU ZAREZERVOVAT ŽIVU?

1. přečtěte si informace k rezervaci, které jsou níže na stránce. 2. V kalendáři označte termín vašeho porodu 3. Vyplňte rezervační formulář. 4. Odešlete rezervaci a vyčkejte na potvrzení. 5. Tři týdny před termínem se připomeňte, propojím vás s maminkou, u které socha bude.
V případě že vám nepříjde E-Mail s potvrzením rezervace, kontaktujte Bibianu která má živu na radosti:
bibiana.dp@jemnezrozeni.cz
+420774868384  

Calendar is loading...
Powered by Booking Calendar
- Dostupný
 
- Schválený
 
- Nepotvrzený

INFORMACE K ZAPŮJČENÍ

 

CENA:

Je dobrovolná. ču: 670100-2210083958/6210

DÉLKA ZAPŮJČENÍ

Je cca 14 dní před termínem a 7 dní po něm. První týden je vyhrazen pro dopravu talismanu.

DOPRAVU:

Si zajišťuje rodina, která sochu přijímá. Tři týdny před termínem se připomeňte Bibiance (ktera ma Živu na radosti) na bibiana.dp@jemnezrozeni.cz nebo +420774868384 a ona vás bude informovat o vsem co bude zřeba znát.

rozměry talismanu:

Váha: cca 25 kg Výška: 100 cm Šířka: 80 cm Hloubka: 60 cm O přenos si určitě požádejte někoho méně těhotného, než jste vy, ideálně i někoho vousatějšího. 😉

SDÍLENÍ

Spolu s ŽIVOU putuje také kniha porodních příběhů, do které můžete přidat i svůj příběh. těším se na něj a moc vám děkuji. Budu také vděčný za pekné fotky, pokud je mate chuť sdílet..Použity budou na teto stránce nahoře.