Kurz AcroYogy • mírně pokročilí

Každé Pondělí od 8. DUBNA v 19:00-21:00 (celkem 8 lekcí)

NÁPLŇ KURZU

Otevíráme kurz AcroYogy pro mírně pokročilé.

Kurz je určen všem, kteří mají za sebou začátečnický kurz a nebo znají základní pozice.

K základním prvkům patří: pták, trůn, list, straddle trůn, foot to shinn a některé inverzní pozice (shoulderstand, candle stick…). V pozicích nemusíte být mistři, stačí když jste již zkoušeli a pracujete na nich 🙂

Hlavním cílem kurzu je váš komfortní pocit při provádění všech pozic(známích i těch nových). A plynulé přecházení z pozice do pozice s lehkostí a hravosti která k acru patří:)

Na lekcích se budeme věnovat prvkům v L-basingu i ve stoje. Budeme využívat a rozvíjet stávající znalosti a naučíme se spoustu nového. Na hodinách bude prostor i pro handstandovou praxi, která vám při akrojóze hodně pomůže. Závěrem hodiny zařadíme systematický strečink problematických partií, případně thajskou masáž, která je součástí lunární acroyogy.

O LEKTOROVI

Marek Cinko
Akrojoga Instruktor, Sochař, Umělec SochyOdMarka.cz

Akrojóga mě hodně baví. Začal jsem před 5ti lety. Učení si užívám a zároveň mě i hodně posouvá. Pokud něco předávám dál, musím mít věc pochopenou do hloubky a dobře ji rozumět, jak z pohledu letce, tak i báze. Chci dál předávat ten nadherný pocit kdyz to funguje, kdy jsme naplno ve své roli a kdy si to oba partneři užívají. Kdy si jeden vychutnává uvolňující pocit – být veden a druhý se nebojí vest. Funguje-li to v akru, da se to přenést i do partnerství.

Sport Marka provází od dětství, 15 let dělal aktivně Taekwon-do. Dostal se s reprezentací až na mistrovství Evropy a světa. Spolu s tím se věnoval i akrobacii a gymnastice. Díky tomu si vybudoval atributy jako je pohybová inteligence a paměť, vědomí o svěm těle v pozicích hlavou dolů.. Marek řadu let dělal i párové tance, contact flow a kizombu. Pro něj má tanec a akrojóga hodně společného – v obou rovinách probíhá podobná komunikace beze slov.

PRAXE: Výuce se Marek věnuje 3 roky, z toho poslední rok vedl lekce v Praze společně s Danielou Duškovou (certifikovaný lektor AcroYogy, certifikovaný lektor I. a II. Acroyoga Montreal),

„Danča mě velmi inspiruje super humorem, kvalitní náplní lekcí a nevyčerpatelnou zásobou her a acro blbinek;))“

Spolu s Dančou připravujeme: 21.6 – 30.6.2019 Chorvatsko s Danielaou Duškovou a Markem Cinko

PRO INSPIRACI

Videa s některými prvky, které se na kurzu budeme učit 🙂

KDY

Lednové akro lekce začínají 8.4. 2019
PONDĚLÍ 19:00 – 21:00

DUBEN:   8/15/22/29.4. 2019

 ​KVĚTEN: 6/13/20/27.5. 2019

KDE

JOGA CENTRUM SADHANA
Dr. M. Horákové 496/27,
779 00, Olomouc

CO SEBOU:

• jóga podložku
(ne pěnovou karimatku, ta klouže!)
• deky máme:), lahev s vodou na pití
• Radost a hravost!

CENA

Doporučujeme přijít s partnerem, ale není to nutné.

Kurz acroYogy (8 lekcí)…………………..2400Kč/os
Kurz acroYogy (8 lekcí)………..3900Kč/PÁR

REGISTRACE A PLATBA

Rezervace bude dokončena, jakmile se vaše platba objeví na mém účtu.

Pin It on Pinterest