SETKÁNÍ S MISTREM V NÁS

„Mistr v nás je způsob, skrze nějž s vámi mohu přímým prožitkem sdílet stav, který prožívám při své tvorbě.“

O MISTROVSTVÍ…

 

Představte si hrubá zrnka písku protékající vaší dlaní. Je slunný den, ale vy paprsky nad svou hlavou ani nevnímáte. Záleží vám jen na tom nacpat neposedný písek do bábovky a udělat další patro velkého hradu. Hradu na jehož cimbuří se budou už brzy procházet vojáci a možná i Bílá paní. Nemáte čas na myšlenky, jen s vášní a radostí tvoříte velké dílo. Tady a teď na prostoru malého pískoviště. Jste uvolnění, radostní, napojení. Víte přesně, co máte dělat. Každý další krok je jasný. Jste Mistrem ve svém vlastním světě, kde je vše možné. 

Pak se něco stane. Někde v prostoru a čase se tato schopnost vytratí, Zapomene. Pokroutí. Očím je skryta, ale duše si ji žádá. Opět začít žít své mistrovství na větším pískovišti života. 

O čem je Mistr v nás? Přesně o tomto pocitu, stavu napojení plynutí. O stavu ve kterém tvořím svá díla. O stavu, který vám v bezpečném prostoru mohu předat, mohu vás na něj naladit a probudit ve vás opět vaši vlastní vnitřní sílu, vašeho Mistra. 

Já vám mohu být inspirací, vaše cesta zážitkem. 

Pokaždé je to jiné, ale podstata zůstává stejná. 

Zvu vás na setkání, po kterém už nebudete odcházet stejní.

 

 

SETKÁNÍ S MISTREM V NÁS - INDIVIDUÁLNÍ setkání

Cena: 1500,-

Doba trvání:  90 minut

Místo: Jívová 82, 783 16 Jívová, Olomoucký kraj

Kapacita: jeden člověk

Přihlášení/Termín: Níže na stránce se můžete přihlásit. Napište mi pár termínů které vám vyhovují.

„Klaním se mistrovi v tobě, kdo přicházíš. Skrze uvolnění a napojení se vydáváme na cesu do hlubin tvé duše, tvého mistrovství. Tou cestou tě s radostí provádím. Těším se z opětovného setkání.“

Při individuálním setkání jde o základní uvědomění si a připomenutí svého vnitřního Mistrovství (viz rubrika Mistr v nás). Budeme mít dostatek času na meditaci, napojení i sdílení. Pokud budete mít chuť prohloubit svoje prožitky a zažít jaké to je v širším mistrovkém poli, pak můžete přijít i na skupinové setkání.

Z tohoto setkání si kromě propojení s nejvnitřnější esencí své bytosti můžete odnést také audionahrávku, ke které se můžete podle chuti vracet.

 

SETKÁNÍ S MISTREM V NÁS - SKUPINOVÉ setkání

Cena: Bude uvedena v události.

Doba trvání: 2h

Místo: Bude uvedeno v popisu události.

Kapacita: do 20 lidí 

Termín/Přihlášení: V KALENDÁŘI AKCÍ najdete seznam všech akcí, které pořádám. Po rozkliknutí jednotlivého semináře se vám objeví možnost se na danou akci přihlásit.

…a nezapomeň: „Jsi mistrem mezi mistry.“

Na Mistra se ladíme společně ve skupině a on sám už řídí následující dění. Je zde otevřený, bezpečný prostor pro všechny vaše otázky i sdílení. Jste mistrem mezi mistry. To vy přímo ovlivňujete, co se děje v každém okamžiku.  

ŽIVOT S MISTREM V NÁS - SKUPINOVÉ sdílení

Cena: Bude uvedena v události.

Doba trvání: 2h

Místo: Bude uvedeno v popisu události.

Kapacita: neomezená

Termín/Přihlášení: V KALENDÁŘI AKCÍ najdete seznam všech akcí, které pořádám. Po rozkliknutí jednotlivého semináře se vám objeví možnost se na danou akci přihlásit.

Vzpomeň: „… a nikdy nebylo rozdílu mezi Mistrem a žákem…“

Toto setkání je otevřeno vám, kdo si už dovolujete být v kontaktu se svým vnitřním Mistrem. Setkáváme se v bezpečném prostoru, sdílíme svoje zážitky a prožitky s Mistrem. Učíme se navzájem.

JE SETKÁNÍ S MISTREM V NÁS I PRO VÁS?

Pokud jste se rozhodli, že ano. Pojďme se potkat. Těším se na vás a vaše unikátní mistrovství;)

Osobní setkání si můžete rezervovat níže.
Místo na společném setkání si můžete rezervovat v KALENDÁŘI AKCÍ.

Pin It on Pinterest