MŮJ TALISMAN

Je tato dílna pro vás?

Toužíte po něčem, co bude vytvořeno přímo pro vás, nebo pro vaše blízké?
Máte chuť se tohoto procesu osobně zúčastnit, ať už v roli diváka, nebo jako aktivní tvůrce?

Pak je tato individuální Řezbářská Dílna určena i vám 😉

Jak to bude probíhat?

Napište mi, co byste rádi vytvořili. Může se stát, že zatím nemáte jasnou představu, ale stejně vás to láká. To je v pořádku. Většinou se vše vyjasní až v dílně.
Také neváhejte připsat jakoukoliv otázku, která vás napadne.

Pak si domluvíme termín.

Při našem setkání se nejprve podrobně seznámíme s tím, co toužíte vytvořit. Formou jednoduché meditace se zaměříme především na pocity, které ve vás má váš předmět probouzet.

Pak teprve přijde na řadu samotná forma předmětu. Vybereme materiál, tvar, nástroje, povrchovou úpravu a pustíme se do tvoření.

Jak se zapojíte do samotné práce, záleží jen na vás. Můžete se kdykoliv chopit nástrojů. Rád vám ukáži jak je použít, když si nebudete jistí;)
Možná se však budete nejlépe cítit v roli pozorovatele. I to je v naprostém pořádku. Podstatná je vaše přítomnost, která se do předmětu (talismanu) otiskne.

Společně strávíme cca 5 hodin. (což je základní doba, která nám vytvoří příjemný prostor na dokončení vašeho talismanu.)
Může se stát, že zatoužíte po něčem větším a časově náročnějším. V takovém případě se dopředu domluvíme, ať víte kolik vás to bude stát času a peněz. Můj čas stojí 1000Kč/hodina.

Cena: 5000Kč

Kapacita: 1 osoba

S sebou: Pracovní oblečení, svačinu, pití

Místo: OLOMOUCKÁ DÍLNA, Rooseveltova 472/79, Olomouc

Kontakt: sochyodmarka@gmail.com

Pin It on Pinterest