KURZ ACROYOGY • ŘÍJEN LISTOPAD

( ZAČÁTEČNÍCI a MÍRNĚ POKROČILÍ )

NÁPLŇ KURZU

Osvojíme si správnou techniku a principy akrojógy a vytvoříme poctivé základy na kterých se dá dále stavět. Seznámíte se s kouzlem hravé akrojógy ve všech podobách. Během Akro kurzu posílíte a zpevníte celé tělo a zapracujete i na své flexibilitě. Také zažijete a naučíte se blahodárné Thajské regenerační masáže po každé lekci. Naučíte se něco nového, překonáte strach a posunete vlastní limity. A hlavně se budeme dobře bavit! 
PRŮBĚH LEKCE: warm-up s YoGaiia metodou, posilování a protahování, vlastní akrojógová část a na závěr trocha příjemné terapie ve formě tzv. terapeutického létání nebo thajské masáže.

O LEKTORECH

Marek Cinko
Akrojoga Instruktor, Sochař, Umělec SochyOdMarka.cz

Akrojóga mě hodně baví. Začal jsem před 5ti lety. Učení si užívám a zároveň mě i hodně posouvá. Pokud něco předávám dál, musím mít věc pochopenou do hloubky a dobře ji rozumět, jak z pohledu letce, tak i báze. Chci dál předávat ten nadherný pocit kdyz to funguje, kdy jsme naplno ve své roli a kdy si to oba partneři užívají. Kdy si jeden vychutnává uvolňující pocit – být veden a druhý se nebojí vest. Funguje-li to v akru, da se to přenést i do partnerství.

Sport Marka provází od dětství, 15 let dělal aktivně Taekwon-do. Dostal se s reprezentací až na mistrovství Evropy a světa. Spolu s tím se věnoval i akrobacii a gymnastice. Díky tomu si vybudoval atributy jako je pohybová inteligence a paměť, vědomí o svěm těle v pozicích hlavou dolů.. Marek řadu let dělal i párové tance, contact flow a kizombu. Pro něj má tanec a akrojóga hodně společného – v obou rovinách probíhá podobná komunikace beze slov.

PRAXE: Výuce se Marek věnuje 3 roky, z toho poslední rok vedl lekce v Praze společně s Danielou Duškovou (certifikovaný lektor AcroYogy, certifikovaný lektor I. a II. Acroyoga Montreal),

„Danča mě velmi inspiruje super humorem, kvalitní náplní lekcí a nevyčerpatelnou zásobou her a acro blbinek;))“

Spolu s Dančou se na vás těšíme zde: AKRO intenzivní retreat , 19.-21.říjen 2018

Kateřina Goode
Coach, instruktorka jógy, profesionální tanečnice a majitelka značky YoGaiia.cz

Na tomto kurzu vás seznámím s YoGaiia rozcvičkou. AcroYogovou částí vás pak provede Marek s mou šikovnou kamarádkou Kateřinou Randovou.

S akrojógou jsem se seznámila před 4 lety a hned jsem se do ní zamilovala. Nejvíc se mi líbí skloubení fyzické výzvy, s kolektivní hravostí, legrací, přátelstvím a relaxačních masáží po akci. Prostě to nejlepší v jednom. 😉  Líbí se mi propojení mojí jóga metody YoGaiia s akrem, kde přináší zdravé protažení na začátku a konci lekcí a pomáhá tak regeneraci těla, svalů a vazů po fyzické námaze. Akrojógu doporučuji všem, kdo si chtějí hát, zasmát se a přitom protáhnout a posílit celé tělo. Těšíme se na vás 🙂

Kdo by jste se chtěli připojit na Kátiny YoGaiia jóga lekce v Olomouci, nejdete všechny informace na YoGaiia.cz.

PRO INSPIRACI

Videa s některými prvky, které se na kurzu budeme učit 🙂

KDY

Říjnové akro lekce začínají 8.10. 2018
​Kapacita je omezená, registrujte se co nejdříve

PONDĚLÍ 18:30 – 20:30
​ŘÍJEN: 8/15/22/29.10. 2018
LISTOPAD: 5/12/19/26.11. 2018

 

KDE

JOGA CENTRUM SADHANA
Dr. M. Horákové 496/27,
779 00, Olomouc

 

CO SEBOU:

• jóga podložku
(ne pěnovou karimatku, ta klouže!)
• deku, lahev s vodou na pití
• Radost a hravost!

 

CENA

Doporučujeme přijít s partnerem, ale není to nutné.

Kurz acroYogy (8 lekcí)…………………..2400Kč/os
Kurz acroYogy (8 lekcí)………..3900Kč/PÁR

REGISTRACE A PLATBA

Rezervace bude dokončena, jakmile se vaše platba objeví na mém účtu.

Pin It on Pinterest